Ulefone Tab A12 Pro
Ulefone Tab A12 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Tab A12 Pro |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Mei 2026 |
| Uitgebracht | Maandag 01 Juni 2026 |
| Status | Binnenkort beschikbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 277.8 mm (10.94 inch) |
| Breedte | 191.5 mm (7.54 inch) |
| Dikte | 7.5 mm (0.30 inch) |
| Gewicht | 610 g (21.52 oz) |
| Kleuren | Grijs |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 12.2 inch |
| Resolutie | 2400 × 1600 pixels |
| Verversingssnelheid | 90 Hz |
| Beeldverhouding | 3:2 |
| Pixeldichtheid | 236 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 83.3% |
| Piekhelderheid | 450 cd/m² |
| Schermbescherming | Mohs niveau 4 |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc T7300 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2200 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| GPU | ARM Mali-G57 MP2 @950 MHz |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ), 1.12 μm |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ), 1.12 μm |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 9000 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 103 dB, Vier luidsprekers, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor (alleen accessoires) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Tab A12 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de verwachte releasedatum van de Ulefone Tab A12 Pro?
De Ulefone Tab A12 Pro wordt uitgebracht op Maandag 01 Juni 2026.
-
Is de Ulefone Tab A12 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Ulefone Tab A12 Pro is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Ulefone Tab A12 Pro?
De Ulefone Tab A12 Pro weegt ongeveer 610 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Tab A12 Pro?
Het scherm van de Ulefone Tab A12 Pro meet 12.2 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Tab A12 Pro?
De Ulefone Tab A12 Pro heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.