Ulefone Armor Mini 5
Ulefone Armor Mini 5 specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Armor Mini 5 |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Mei 2026 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 Mei 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €90 |
Ontwerp
| Hoogte | 142 mm (5.59 inch) |
| Breedte | 62 mm (2.44 inch) |
| Dikte | 16.5 mm (0.65 inch) |
| Gewicht | 170 g (6.00 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Valbestendigheid (tot 2 m) Stof- en waterbestendig (bestendig tegen waterstralen met hoge druk; onderdompelbaar tot 2 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | TFT LCD |
| Schermgrootte | 2.8 inch |
| Resolutie | 240 × 320 pixels |
| Beeldverhouding | 4:3 |
| Pixeldichtheid | 143 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 27.6% |
| Schermbescherming | Conform MIL-STD-810H |
Hardware
| Werkgeheugen | 1GB |
| Opslag | 8GB |
| Varianten | 8GB 1GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDHC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 0.3 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Capaciteit | 2500 mAh |
| Bedraad opladen | 5 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Nee |
| Bluetooth | Ja, v2.1 |
| USB-poorten | USB Type-C |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Nee |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Bijzondere functies | LED-zaklamp MP3/MP4-speler |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Armor Mini 5 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Ulefone Armor Mini 5?
De prijs van Ulefone Armor Mini 5 is €90. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Ulefone Armor Mini 5?
De Ulefone Armor Mini 5 werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 Mei 2026.
-
Is de Ulefone Armor Mini 5 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Ulefone Armor Mini 5 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Ulefone Armor Mini 5?
De Ulefone Armor Mini 5 weegt ongeveer 170 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Armor Mini 5?
Het scherm van de Ulefone Armor Mini 5 meet 2.8 inch.
-
Ondersteunt de Ulefone Armor Mini 5 5G-netwerken?
Nee, de Ulefone Armor Mini 5 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Armor Mini 5?
De Ulefone Armor Mini 5 heeft een Enkele camera achteraan en geen selfiecamera.