Ulefone Note 22
Ulefone Note 22 specificaties
Algemeen
| Merk | Ulefone |
| Model | Note 22 |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Mei 2026 |
| Uitgebracht | Maandag 01 Juni 2026 |
| Status | Binnenkort beschikbaar |
| Prijzen | €60 |
Ontwerp
| Hoogte | 135.6 mm (5.34 inch) |
| Breedte | 70.2 mm (2.76 inch) |
| Dikte | 11.1 mm (0.44 inch) |
| Gewicht | 161 g (5.68 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw, Oranje |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5 inch |
| Resolutie | 480 × 854 pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 196 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 72.4% |
| Piekhelderheid | 400 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc T7100 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 1.6 GHz – Cortex-A55 4x 1.2 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 2 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 0.3 MP |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 3000 mAh |
| Vervangbaar | Vervangbaar |
| Bedraad opladen | 5 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | USB Type-C |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Ulefone Note 22 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Ulefone Note 22?
De prijs van Ulefone Note 22 is €60. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de verwachte releasedatum van de Ulefone Note 22?
De Ulefone Note 22 wordt uitgebracht op Maandag 01 Juni 2026.
-
Is de Ulefone Note 22 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Ulefone Note 22 is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Ulefone Note 22?
De Ulefone Note 22 weegt ongeveer 161 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Ulefone Note 22?
Het scherm van de Ulefone Note 22 meet 5 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Ulefone Note 22?
De Ulefone Note 22 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.