ZTE nubia X 5G
ZTE nubia X 5G specificaties
Algemeen
| Merk | ZTE |
| Model | nubia X 5G |
| Status | Geannuleerd |
Ontwerp
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla-glas 3 |
| Kleuren | zwart |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.26 inch |
| Resolutie | 1080 × 2280 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 403 ppi |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 3-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 855 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.84 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB |
| Opslag | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Varianten | 64GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 3800 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G (2+ Gbps DL), LTE (6CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | DLNA, Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
ZTE nubia X 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Is de ZTE nubia X 5G verkrijgbaar in winkels?
Nee, de ZTE nubia X 5G is niet verkrijgbaar omdat het toestel is geannuleerd.
-
Hoe groot is het scherm van de ZTE nubia X 5G?
Het scherm van de ZTE nubia X 5G meet 6.26 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de ZTE nubia X 5G?
De ZTE nubia X 5G heeft een Dubbele camera achteraan en een Dubbele camera voor selfies.