Samsung Galaxy S21 FE 5G
Samsung Galaxy S21 FE 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy S21 FE 5G |
| Modelalias | SM-G990B (Internationaal) SM-G990B/DS (Internationaal) SM-G990U (Internationaal) SM-G990U1 (Internationaal) SM-G990W (Internationaal) SM-G990E (Internationaal) SM-G9900 (Internationaal) SM-G990B2 (Internationaal) SM-G990U2 (Internationaal) SM-G990W2 (Internationaal) SM-G990U3 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 04 Januari 2022 |
| Uitgebracht | Vrijdag 07 Januari 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | £149.99 €249.44 $145 C$940.49 |
Ontwerp
| Hoogte | 155.7 mm (6.13 inch) |
| Breedte | 74.5 mm (2.93 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 177 g (6.24 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla Victus-glas |
| Kleuren | Groen, Grijs, Purper, Wit |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | Dynamic AMOLED 2X |
| Schermgrootte | 6.4 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 403 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 86.7% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888 (Internationaal) Samsung Exynos 2100 (Internationaal) |
| CPU-kernen | 8 (Internationaal) 8 (Internationaal) |
| Productietechnologie | 5 nm (Internationaal) 5 nm (Internationaal) |
| Maximale kloksnelheid | 2.84 GHz (Internationaal) 2.91 GHz (Internationaal) |
| CPU-architectuur | 64-bit (Internationaal) 64-bit (Internationaal) |
| Microarchitectuur | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Internationaal) 1x 2.91 GHz – Cortex-X1 3x 2.81 GHz – Cortex-A78 4x 2.2 GHz – Cortex-A55 (Internationaal) |
| Geheugentype | LPDDR5 (Internationaal) LPDDR5 (Internationaal) |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 (Internationaal) ARM Mali-G78 MP14 (Internationaal) |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 12 (Snow Cone), met tot 4 grote Android-updates |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 8 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 12 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.8 μm, 1/1.76" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 8 MP, ƒ/2.4, 76 mm ( Telelens ), 1.0 μm, x3 Optische zoom, 1/4.5" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 123° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische HDR Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR10+ |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/2.74" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4500 mAh |
| Bedraad opladen | 25 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Functies | Omgekeerd draadloos opladen Bedraad opladen van 0–50% in 30 minuten (volgens opgave) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE (5CA) Cat19 1600/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 32-bit/384kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Optische vingerafdruksensor onder het scherm Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Samsung DeX (ondersteuning voor desktopervaring) USB Power Delivery 3.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy S21 FE 5G reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy S21 FE 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy S21 FE 5G?
De prijs van Samsung Galaxy S21 FE 5G is €249.44. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy S21 FE 5G?
De Samsung Galaxy S21 FE 5G werd officieel uitgebracht op Vrijdag 07 Januari 2022.
-
Is de Samsung Galaxy S21 FE 5G verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Samsung Galaxy S21 FE 5G is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy S21 FE 5G?
De Samsung Galaxy S21 FE 5G weegt ongeveer 177 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy S21 FE 5G?
Het scherm van de Samsung Galaxy S21 FE 5G meet 6.4 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy S21 FE 5G 5G-netwerken?
Ja, de Samsung Galaxy S21 FE 5G ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n78, n260, n261.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy S21 FE 5G?
De Samsung Galaxy S21 FE 5G heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.