Yezz Art 2 Pro
Yezz Art 2 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Yezz |
| Model | Art 2 Pro |
| Aangekondigd | Donderdag 01 Juli 2021 |
| Uitgebracht | Donderdag 01 Juli 2021 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €120 |
Ontwerp
| Hoogte | 164.2 mm (6.46 inch) |
| Breedte | 76.3 mm (3.00 inch) |
| Dikte | 8.8 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 188 g (6.63 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Aluminium Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Arctische blauwe kleur, Graphite Black Color |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.53 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 82.2% |
| Schermbescherming | Asahi Glass |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| Werkgeheugen | 3GB, 4GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Varianten | 64GB 3GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 16 MP, ƒ/2.0, 1/2.8" Sensorformaat Automatische flitser 2 MP 2 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.0 |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Bedraad opladen | 10 W |
| Snelladen | Nee |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| 4G-banden | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Yezz Art 2 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Yezz Art 2 Pro?
De prijs van Yezz Art 2 Pro is €120. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Yezz Art 2 Pro?
De Yezz Art 2 Pro werd officieel uitgebracht op Donderdag 01 Juli 2021.
-
Is de Yezz Art 2 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Yezz Art 2 Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Yezz Art 2 Pro?
De Yezz Art 2 Pro weegt ongeveer 188 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Yezz Art 2 Pro?
Het scherm van de Yezz Art 2 Pro meet 6.53 inch.
-
Ondersteunt de Yezz Art 2 Pro 5G-netwerken?
Nee, de Yezz Art 2 Pro ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Yezz Art 2 Pro?
De Yezz Art 2 Pro heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.