Energizer U680S
Energizer U680S specificaties
Algemeen
| Merk | Energizer |
| Model | U680S |
| Aangekondigd | Dinsdag 01 Juni 2021 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €120 |
Ontwerp
| Kleuren | zwart, Groen |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.8 inch |
| Resolutie | 720 × 1640 pixels |
| Pixeldichtheid | 263 ppi |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDHC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP Automatische flitser 2 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 7000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Energizer U680S afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Energizer U680S?
De prijs van Energizer U680S is €120. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Is de Energizer U680S verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Energizer U680S is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Hoe groot is het scherm van de Energizer U680S?
Het scherm van de Energizer U680S meet 6.8 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Energizer U680S?
De Energizer U680S heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.