Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 9.7 |
| Aangekondigd | Woensdag 01 April 2026 |
| Uitgebracht | Woensdag 01 April 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €160 |
Ontwerp
| Hoogte | 226.5 mm (8.92 inch) |
| Breedte | 148 mm (5.83 inch) |
| Dikte | 7.4 mm (0.29 inch) |
| Gewicht | 406 g (14.32 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Aluminium Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Grijs, Zilver |
| Bestendigheid | Stof- en spatwaterbestendig |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 9.7 inch |
| Resolutie | 1280 × 2560 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 268 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 87.9% |
| Piekhelderheid | 600 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| CPU-kernen | 8 |
| Maximale kloksnelheid | 2900 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| GPU | Qualcomm Adreno |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | HyperOS 3 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 7600 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
Netwerk
| Mobiele netwerken | Nee |
| Datasnelheid | HSPA |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Nee |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | Audio met hoge resolutie, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
De prijs van Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 is €160. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
De Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 werd officieel uitgebracht op Woensdag 01 April 2026.
-
Is de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
De Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 weegt ongeveer 406 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
Het scherm van de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 meet 9.7 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 5G-netwerken?
Nee, de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Redmi Pad 2 9.7?
De Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.