Xiaomi Poco Pad C1
Xiaomi Poco Pad C1 specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Poco Pad C1 |
| Aangekondigd | Donderdag 21 Mei 2026 |
| Uitgebracht | Donderdag 21 Mei 2026 |
| Status | Binnenkort beschikbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 226.5 mm (8.92 inch) |
| Breedte | 148 mm (5.83 inch) |
| Dikte | 7.4 mm (0.29 inch) |
| Gewicht | 406 g (14.32 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Aluminium Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Blauw, Grijs |
| Bestendigheid | Stof- en spatwaterbestendig |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 9.7 inch |
| Resolutie | 1280 × 2048 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 268 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 87.9% |
| Piekhelderheid | 600 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Nee |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2900 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| Werkgeheugen | 4GB, 6GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | HyperOS 3 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 7600 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
Netwerk
| Mobiele netwerken | Nee |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Nee |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor (alleen accessoires) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Poco Pad C1 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de verwachte releasedatum van de Xiaomi Poco Pad C1?
De Xiaomi Poco Pad C1 wordt uitgebracht op Donderdag 21 Mei 2026.
-
Is de Xiaomi Poco Pad C1 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi Poco Pad C1 is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Xiaomi Poco Pad C1?
De Xiaomi Poco Pad C1 weegt ongeveer 406 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Poco Pad C1?
Het scherm van de Xiaomi Poco Pad C1 meet 9.7 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Poco Pad C1?
De Xiaomi Poco Pad C1 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.