Xiaomi Mi 10T Pro 5G
Xiaomi Mi 10T Pro 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Mi 10T Pro 5G |
| Modelalias | M2007J3SG (Internationaal) M2007J3SP (Internationaal) M2007J3SI (Internationaal) M2007J17C (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 13 Oktober 2020 |
| Uitgebracht | Dinsdag 13 Oktober 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €145.84 £216.67 |
Ontwerp
| Hoogte | 165.1 mm (6.50 inch) |
| Breedte | 76.4 mm (3.01 inch) |
| Dikte | 9.3 mm (0.37 inch) |
| Gewicht | 218 g (7.69 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Gorilla Glass 5 Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla-glas 5 |
| Kleuren | zwart, Blauw, Zilver |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.67 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 85.2% |
| Piekhelderheid | 650 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 865 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.84 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart), Te upgraden naar Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Gebruikersinterface | MIUI 12.5 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 108 MP, ƒ/1.7, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.33" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 13 MP, ƒ/2.4, 123° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm 5 MP ( Macrolens ) Autofocus (AF) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser, LED-flitser, LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 20 MP, ƒ/2.2, 27 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/3.4" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 33 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Zijmontage vingerafdruksensor |
| Bijzondere functies | USB Power Delivery 3.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Mi 10T Pro 5G reviews
Videoreviews
Xiaomi Mi 10T Pro 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi Mi 10T Pro 5G?
De prijs van Xiaomi Mi 10T Pro 5G is €145.84. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi Mi 10T Pro 5G?
De Xiaomi Mi 10T Pro 5G werd officieel uitgebracht op Dinsdag 13 Oktober 2020.
-
Is de Xiaomi Mi 10T Pro 5G verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi Mi 10T Pro 5G is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Xiaomi Mi 10T Pro 5G?
De Xiaomi Mi 10T Pro 5G weegt ongeveer 218 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Mi 10T Pro 5G?
Het scherm van de Xiaomi Mi 10T Pro 5G meet 6.67 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi Mi 10T Pro 5G 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi Mi 10T Pro 5G ondersteunt 5G op banden n1, n3, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Mi 10T Pro 5G?
De Xiaomi Mi 10T Pro 5G heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.