Samsung Galaxy S21+ 5G
Samsung Galaxy S21+ 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy S21+ 5G |
| Modelalias | G996B (Internationaal) SM-G996B/DS (Internationaal) SM-G996U (Verenigde Staten) SM-G996W (Canada) SM-G9960 (China) SM-G996B (Internationaal) SM-G996U1 (Internationaal) SM-G996N (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 14 Januari 2021 |
| Uitgebracht | Vrijdag 29 Januari 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | $173.17 £180 €229.51 |
Ontwerp
| Hoogte | 161.5 mm (6.36 inch) |
| Breedte | 75.6 mm (2.98 inch) |
| Dikte | 7.8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 200 g (7.05 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Gorilla Glass Victus Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla Victus-glas |
| Kleuren | zwart, Goud, Roze, Rood, Zilver, Violet |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | Dynamic AMOLED 2X |
| Schermgrootte | 6.7 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 394 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 88.3% |
| Piekhelderheid | 1300 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 888 (Verenigde Staten) Qualcomm Snapdragon 888 (China) Samsung Exynos 2100 (Internationaal) |
| CPU-kernen | 8 (Verenigde Staten) 8 (China) 8 (Internationaal) |
| Productietechnologie | 5 nm (Verenigde Staten) 5 nm (China) 5 nm (Internationaal) |
| Maximale kloksnelheid | 2.84 GHz (Verenigde Staten) 2.84 GHz (China) 2.91 GHz (Internationaal) |
| CPU-architectuur | 64-bit (Verenigde Staten) 64-bit (China) 64-bit (Internationaal) |
| Microarchitectuur | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Verenigde Staten) 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (China) 1x 2.91 GHz – Cortex-X1 3x 2.81 GHz – Cortex-A78 4x 2.2 GHz – Cortex-A55 (Internationaal) |
| Geheugentype | LPDDR5 (Verenigde Staten) LPDDR5 (China) LPDDR5 (Internationaal) |
| GPU | Qualcomm Adreno 660 (Verenigde Staten) Qualcomm Adreno 660 (China) ARM Mali-G78 MP14 (Internationaal) |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake), met tot 4 grote Android-updates |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 7 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 12 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.8 μm, 1/1.76" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) Superstabiele video 64 MP, ƒ/2.0, 29 mm ( Telelens ), 0.8 μm, x1.1 Optische zoom, 1/1.72" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.4 μm, 1/2.55" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische HDR Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR10+, Stereo geluidsopname |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.22 μm, 1/3.24" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4800 mAh |
| Bedraad opladen | 25 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Functies | Qi draadloos opladen Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Ondersteuning voor audio met hoge bitrate, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (ondersteuning voor desktopervaring) Ondersteuning voor Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy S21+ 5G reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy S21+ 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy S21+ 5G?
De prijs van Samsung Galaxy S21+ 5G is €229.51. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy S21+ 5G?
De Samsung Galaxy S21+ 5G werd officieel uitgebracht op Vrijdag 29 Januari 2021.
-
Is de Samsung Galaxy S21+ 5G verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Samsung Galaxy S21+ 5G is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy S21+ 5G?
De Samsung Galaxy S21+ 5G weegt ongeveer 200 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy S21+ 5G?
Het scherm van de Samsung Galaxy S21+ 5G meet 6.7 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy S21+ 5G 5G-netwerken?
Ja, de Samsung Galaxy S21+ 5G ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78, n260, n261.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy S21+ 5G?
De Samsung Galaxy S21+ 5G heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.