Vivo X300 Ultra
Vivo X300 Ultra specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | X300 Ultra |
| Modelalias | V2547A (Internationaal) V2547DA (Internationaal) V2536A (Internationaal) V2562 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 30 Maart 2026 |
| Uitgebracht | Vrijdag 03 April 2026 |
| Status | Binnenkort beschikbaar |
| Prijzen | €880 |
Ontwerp
| Hoogte | 163 mm (6.42 inch) |
| Breedte | 76.8 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 8.2 mm (0.32 inch) |
| Gewicht | 232 g (8.18 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Groen, Zilver |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP69, IP68 |
Scherm
| Schermtype | LTPO AMOLED |
| Schermgrootte | 6.82 inch |
| Resolutie | 1440 × 3168 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Pixeldichtheid | 510 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 90.3% |
| Schermbescherming | Armor-glas, Mohs niveau 4 |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren 2160Hz PWM Dimming Capacitief touchscreen Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch display Ultra HDR-beeldondersteuning |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Werkgeheugen | 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB, 1TB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 200 MP, ƒ/1.9, 35 mm ( Groothoeklens ), 0.7 μm, 1/1.12" Sensorformaat gimbal OIS PDAF 200 MP, ƒ/2.7, 85 mm ( Periscooplens ), 0.56 μm, x3.7 Optische zoom, 1/1.4" Sensorformaat Multi-Directional PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 14 mm, 116° ( Ultragroothoeklens ), 1.22 μm, 1/1.28" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | 3D LUT import Kleurspectrumsensor Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Laser-autofocus Panorama Zeiss-optiek Zeiss T*-lenscoating |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 24/30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | 10-bit LOG, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, HDR10+ |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/2.5, 24 mm ( Groothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat Autofocus (AF) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion (Internationaal) Si/C Li-Ion (Europa) |
| Capaciteit | 6600 mAh (Internationaal) 6400 mAh (Europa) |
| Bedraad opladen | 100 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 40 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go DisplayPort |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Nood-SOS via satelliet (berichten en oproepen) - alleen beschikbaar op het 16 GB + 1 TB-model Optionele extra zoomlenzen:200 mm, 2,35x optische zoom, OIS, Zeiss-optiek400 mm, 4,7x optische zoom, OIS, Zeiss-optiek Programmeerbare voeding (PPS) Quick Charge Universele Snellaad Specificatie (UFCS) USB Power Delivery |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo X300 Ultra afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo X300 Ultra?
De prijs van Vivo X300 Ultra is €880. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de verwachte releasedatum van de Vivo X300 Ultra?
De Vivo X300 Ultra wordt uitgebracht op Vrijdag 03 April 2026.
-
Is de Vivo X300 Ultra verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo X300 Ultra is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Vivo X300 Ultra?
De Vivo X300 Ultra weegt ongeveer 232 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo X300 Ultra?
Het scherm van de Vivo X300 Ultra meet 6.82 inch.
-
Ondersteunt de Vivo X300 Ultra 5G-netwerken?
Ja, de Vivo X300 Ultra ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo X300 Ultra?
De Vivo X300 Ultra heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.