Vivo iQOO 15T
Vivo iQOO 15T specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | iQOO 15T |
| Status | Gerucht |
Ontwerp
| Hoogte | 163.4 mm (6.43 inch) |
| Breedte | 76.7 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 8.3 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 216 g (7.62 oz) |
| Materiaal behuizing | Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Grijs, Andere kleuren |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk-waterstralen; onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.83 inch |
| Resolutie | 1260 × 2800 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 89.9% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren Capacitief touchscreen Dolby Vision HDR10+ Multitouch display PWM Dimming |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4.21 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 kernen) |
| Werkgeheugen | 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB, 1TB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 200 MP ( Groothoeklens ), 0.5 μm, 1/1.56" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.1, 15 mm ( Ultragroothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat Autofocus (AF) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP ( Groothoeklens ) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion |
| Capaciteit | 8000 mAh |
| Bedraad opladen | 100 W |
| Functies | Bypass-opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v6.0 |
| USB-poorten | USB Type-C |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Achterpaneel met kleurverandering (alleen in grijs) Programmeerbare voeding (PPS) USB Power Delivery |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo iQOO 15T afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Is de Vivo iQOO 15T verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo iQOO 15T is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Wat weegt de Vivo iQOO 15T?
De Vivo iQOO 15T weegt ongeveer 216 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo iQOO 15T?
Het scherm van de Vivo iQOO 15T meet 6.83 inch.
-
Ondersteunt de Vivo iQOO 15T 5G-netwerken?
Ja, de Vivo iQOO 15T ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo iQOO 15T?
De Vivo iQOO 15T heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.