Honor 600 Pro (China)
Honor 600 Pro (China) specificaties
Algemeen
| Merk | Honor |
| Model | 600 Pro (China) |
| Status | Gerucht |
Ontwerp
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Blauw, Groen, Purper |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk-waterstralen; onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69K |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.57 inch |
| Resolutie | 1264 × 2728 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 458 ppi |
| Piekhelderheid | 8000 cd/m² |
| Schermbescherming | Aluminosilicaatglas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren 3840Hz PWM Dimming Capacitief touchscreen HDR Vivid Multitouch display |
Hardware
| Werkgeheugen | 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | MagicOS 10 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 200 MP, ƒ/1.9, 24 mm ( Groothoeklens ), 0.56 μm, 1/1.4" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF (9cm - ∞) 50 MP, ƒ/2.8, 80 mm ( Telelens ), x3.5 Optische zoom Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ultragroothoeklens ) PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Kleurspectrumsensor Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, Optische beeldstabilisatie (OIS) |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Groothoeklens ), 0.61 μm, 1/2.88" Sensorformaat |
| Functies | Panorama |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion |
| Capaciteit | 8000 mAh |
| Bedraad opladen | 80 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 50 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v6.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Dubbele vingerafdruksensor onder het scherm Gyroscoop Nabijheidssensor (ultrasoon) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Honor 600 Pro (China) afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Is de Honor 600 Pro (China) verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Honor 600 Pro (China) is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Hoe groot is het scherm van de Honor 600 Pro (China)?
Het scherm van de Honor 600 Pro (China) meet 6.57 inch.
-
Ondersteunt de Honor 600 Pro (China) 5G-netwerken?
Ja, de Honor 600 Pro (China) ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Honor 600 Pro (China)?
De Honor 600 Pro (China) heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.