Tecno Pova Curve 2
Tecno Pova Curve 2 specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Pova Curve 2 |
| Modelalias | LK7K (Internationaal) |
| Aangekondigd | Vrijdag 13 Februari 2026 |
| Uitgebracht | Vrijdag 20 Februari 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €260 |
Ontwerp
| Dikte | 7.4 mm (0.29 inch) |
| Gewicht | 195 g (6.88 oz) |
| Kleuren | Purper, Zilver, Titaan |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (tegen waterspatten) |
| IP-classificatie | IP64 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.78 inch |
| Resolutie | 1208 × 2644 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 429 ppi |
| Piekhelderheid | 4500 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 7i-glas, Valbestendig (tot 1,5 m) |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | 2304Hz PWM Dimming Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 7100 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2400 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G610 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 2.2 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | HIOS 16 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) PDAF 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 8000 mAh |
| Bedraad opladen | 45 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, 24-bit/192 kHz Hi-Res draadloos geluid, Dolby Atmos, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Optische vingerafdruksensor onder het scherm Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Bypass-opladen |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Pova Curve 2 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Tecno Pova Curve 2?
De prijs van Tecno Pova Curve 2 is €260. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Pova Curve 2?
De Tecno Pova Curve 2 werd officieel uitgebracht op Vrijdag 20 Februari 2026.
-
Is de Tecno Pova Curve 2 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Tecno Pova Curve 2 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Tecno Pova Curve 2?
De Tecno Pova Curve 2 weegt ongeveer 195 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Pova Curve 2?
Het scherm van de Tecno Pova Curve 2 meet 6.78 inch.
-
Ondersteunt de Tecno Pova Curve 2 5G-netwerken?
Ja, de Tecno Pova Curve 2 ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Pova Curve 2?
De Tecno Pova Curve 2 heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.