Vivo Y600 Pro
Vivo Y600 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Y600 Pro |
| Modelalias | V2561A (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 27 April 2026 |
| Uitgebracht | Maandag 27 April 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €250 |
Ontwerp
| Hoogte | 163.9 mm (6.45 inch) |
| Breedte | 76.5 mm (3.01 inch) |
| Dikte | 8.2 mm (0.32 inch) |
| Gewicht | 221 g (7.80 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw, Goud, Violet |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk waterstralen; tot 1,5 m onderdompelbaar gedurende 24 uur) |
| IP-classificatie | IP68, IP69 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.83 inch |
| Resolutie | 1260 × 2800 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 450 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 89.8% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren 4320Hz PWM Dimming Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 Energy |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 4 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.5 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | ARM Mali-G615 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB |
| Opslag | 128GB, 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens ) |
| Functies | Panorama |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion |
| Capaciteit | 10200 mAh |
| Bedraad opladen | 90 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Optische vingerafdruksensor onder het scherm Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Y600 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Y600 Pro?
De prijs van Vivo Y600 Pro is €250. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo Y600 Pro?
De Vivo Y600 Pro werd officieel uitgebracht op Maandag 27 April 2026.
-
Is de Vivo Y600 Pro verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Vivo Y600 Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Vivo Y600 Pro?
De Vivo Y600 Pro weegt ongeveer 221 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Y600 Pro?
Het scherm van de Vivo Y600 Pro meet 6.83 inch.
-
Ondersteunt de Vivo Y600 Pro 5G-netwerken?
Ja, de Vivo Y600 Pro ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Y600 Pro?
De Vivo Y600 Pro heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.