Tecno Pouvoir 3 Plus
Tecno Pouvoir 3 Plus specificaties
Algemeen
| Merk | Tecno |
| Model | Pouvoir 3 Plus |
| Modelalias | LB8 (Internationaal) LB8a (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 01 Augustus 2019 |
| Uitgebracht | Donderdag 01 Augustus 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 159 mm (6.26 inch) |
| Breedte | 76 mm (2.99 inch) |
| Dikte | 9.2 mm (0.36 inch) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Blauw, Goud |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.35 inch |
| Resolutie | 720 × 1548 pixels |
| Pixeldichtheid | 269 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 82.3% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 64GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
| Gebruikersinterface | HIOS 5.0 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, 1.12 μm, 1/3.1" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 6000 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Tecno Pouvoir 3 Plus reviews
Videoreviews
Tecno Pouvoir 3 Plus afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Tecno Pouvoir 3 Plus?
De Tecno Pouvoir 3 Plus werd officieel uitgebracht op Donderdag 01 Augustus 2019.
-
Is de Tecno Pouvoir 3 Plus verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Tecno Pouvoir 3 Plus is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Hoe groot is het scherm van de Tecno Pouvoir 3 Plus?
Het scherm van de Tecno Pouvoir 3 Plus meet 6.35 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Tecno Pouvoir 3 Plus?
De Tecno Pouvoir 3 Plus heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.