Vivo Y3 Standard
Vivo Y3 Standard specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Y3 Standard |
| Modelalias | V1930A (China) V1930T (China) |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 November 2019 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 November 2019 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €130 |
Ontwerp
| Hoogte | 159.4 mm (6.28 inch) |
| Breedte | 76.7 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 8.9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 191 g (6.74 oz) |
| Kleuren | Inkt blauw, Jade Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.35 inch |
| Resolutie | 720 × 1544 pixels |
| Beeldverhouding | 19.3:9 |
| Pixeldichtheid | 268 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 81.5% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 439 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 64GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie) |
| Gebruikersinterface | Funtouch 9.1 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/1.8 |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 10 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Y3 Standard afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Y3 Standard?
De prijs van Vivo Y3 Standard is €130. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo Y3 Standard?
De Vivo Y3 Standard werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 November 2019.
-
Is de Vivo Y3 Standard verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo Y3 Standard is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Vivo Y3 Standard?
De Vivo Y3 Standard weegt ongeveer 191 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Y3 Standard?
Het scherm van de Vivo Y3 Standard meet 6.35 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Y3 Standard?
De Vivo Y3 Standard heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.