TCL Tab 10L
TCL Tab 10L specificaties
Algemeen
| Merk | TCL |
| Model | Tab 10L |
| Modelalias | 8491X (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 04 Januari 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | ₹7,299 |
Ontwerp
| Hoogte | 243.2 mm (9.57 inch) |
| Breedte | 158.2 mm (6.23 inch) |
| Dikte | 9.2 mm (0.36 inch) |
| Gewicht | 426 g (15.03 oz) |
| Kleuren | Prime Black |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 10.1 inch |
| Resolutie | 800 × 1280 pixels |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 149 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 76.9% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek MT8167 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.5 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A35 |
| Geheugentype | LPDDR4 |
| GPU | IMG PowerVR GE8300 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 2 MP |
| Functies | Digitale zoom |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 2 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4080 mAh |
Netwerk
| Mobiele netwerken | Nee |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Nee |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | Dubbele luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
TCL Tab 10L afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van TCL Tab 10L?
De prijs van TCL Tab 10L is ₹7,299. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Is de TCL Tab 10L verkrijgbaar in winkels?
Ja, de TCL Tab 10L is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de TCL Tab 10L?
De TCL Tab 10L weegt ongeveer 426 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de TCL Tab 10L?
Het scherm van de TCL Tab 10L meet 10.1 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de TCL Tab 10L?
De TCL Tab 10L heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.