BLU M8L 2022
BLU M8L 2022 specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | M8L 2022 |
| Aangekondigd | Dinsdag 01 Februari 2022 |
| Uitgebracht | Dinsdag 01 Februari 2022 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €60 |
Ontwerp
| Hoogte | 209 mm (8.23 inch) |
| Breedte | 126 mm (4.96 inch) |
| Dikte | 10.6 mm (0.42 inch) |
| Gewicht | 360 g (12.70 oz) |
| Kleuren | zwart, Bronskleur |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 8 inch |
| Resolutie | 800 × 1280 pixels |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Pixeldichtheid | 189 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 70.5% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Micro-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU M8L 2022 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU M8L 2022?
De prijs van BLU M8L 2022 is €60. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU M8L 2022?
De BLU M8L 2022 werd officieel uitgebracht op Dinsdag 01 Februari 2022.
-
Is de BLU M8L 2022 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU M8L 2022 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU M8L 2022?
De BLU M8L 2022 weegt ongeveer 360 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU M8L 2022?
Het scherm van de BLU M8L 2022 meet 8 inch.
-
Ondersteunt de BLU M8L 2022 5G-netwerken?
Nee, de BLU M8L 2022 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU M8L 2022?
De BLU M8L 2022 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.