Samsung Galaxy Z Fold2 5G
Samsung Galaxy Z Fold2 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy Z Fold2 5G |
| Modelalias | SM-F916B (Internationaal) SM-F916U (Internationaal) SM-F916U1 (Internationaal) SM-F916N (Internationaal) SM-F9160 (Internationaal) SM-F916W (Internationaal) SCG05 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 05 Augustus 2020 |
| Uitgebracht | Vrijdag 18 September 2020 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €960 |
Ontwerp
| Hoogte | 159.2 mm (6.27 inch) |
| Breedte | 128.2 mm (5.05 inch) |
| Dikte | 6.9 mm (0.27 inch) |
| Gewicht | 282 g (9.95 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Aston Martin Racing-editie, Mystieke zwarte kleur, Mystiek Brons, Thom Browne-editie |
Scherm
| Schermtype | Opvouwbare Dynamic AMOLED 2X |
| Schermgrootte | 7.6 inch |
| Resolutie | 1768 × 2208 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 373 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 88.6% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3.1 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 3.1 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart), Te upgraden naar Android 13 (Tiramisu) |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 5.1.1 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 12 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.8 μm, 1/1.76" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 12 MP, ƒ/2.4, 52 mm ( Telelens ), 1.0 μm, x2 Optische zoom, 1/3.6" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 12 MP, ƒ/2.2, 12 mm, 123° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 60 fps 1080p @ 60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR10+ |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.22 μm, 1/3" Sensorformaat 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.22 μm, 1/3" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4500 mAh |
| Bedraad opladen | 25 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 11 W |
| Snelladen | Ja |
| Functies | Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Ondersteuning voor audio met hoge bitrate, Stereo luidsprekers, Afgestemd door AKG |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Samsung DeX (ondersteuning voor desktopervaring) Ondersteuning voor Ultra Wideband (UWB) |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy Z Fold2 5G reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy Z Fold2 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
De prijs van Samsung Galaxy Z Fold2 5G is €960. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
De Samsung Galaxy Z Fold2 5G werd officieel uitgebracht op Vrijdag 18 September 2020.
-
Is de Samsung Galaxy Z Fold2 5G verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Samsung Galaxy Z Fold2 5G is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
De Samsung Galaxy Z Fold2 5G weegt ongeveer 282 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
Het scherm van de Samsung Galaxy Z Fold2 5G meet 7.6 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy Z Fold2 5G 5G-netwerken?
Ja, de Samsung Galaxy Z Fold2 5G ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n7, n8, n28, n40, n41, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy Z Fold2 5G?
De Samsung Galaxy Z Fold2 5G heeft een Drievoudige camera achteraan en een Dubbele camera voor selfies.