Samsung Galaxy XCover FieldPro
Samsung Galaxy XCover FieldPro specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy XCover FieldPro |
| Modelalias | SM-G889F (Internationaal) SM-G889A (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 06 April 2020 |
| Uitgebracht | Maandag 06 April 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €1,020 |
Ontwerp
| Hoogte | 158.5 mm (6.24 inch) |
| Breedte | 80.7 mm (3.18 inch) |
| Dikte | 14.2 mm (0.56 inch) |
| Gewicht | 256 g (9.03 oz) |
| Kleuren | zwart |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendigheid |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.1 inch |
| Resolutie | 1440 × 2560 pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 576 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 56.1% |
| Schermbescherming | Conform MIL-STD-810G |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Samsung Exynos 9810 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 10 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.9 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.9 GHz – Exynos M3 4x 1.9 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G72 MP18 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | UFS 2.1 |
| Varianten | 64GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 8.0 (Oreo) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 12 MP ( Groothoeklens ), 1.4 μm, 1/2.55" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Triple-LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/1.7 |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4500 mAh |
| Vervangbaar | Vervangbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Micro-SIM + Micro-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (3CA) Cat11 600/75 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b14 (700), b20 (800), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/i/r |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | Dubbele luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Nood-PTT-toets |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy XCover FieldPro reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy XCover FieldPro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy XCover FieldPro?
De prijs van Samsung Galaxy XCover FieldPro is €1,020. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy XCover FieldPro?
De Samsung Galaxy XCover FieldPro werd officieel uitgebracht op Maandag 06 April 2020.
-
Is de Samsung Galaxy XCover FieldPro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Samsung Galaxy XCover FieldPro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy XCover FieldPro?
De Samsung Galaxy XCover FieldPro weegt ongeveer 256 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy XCover FieldPro?
Het scherm van de Samsung Galaxy XCover FieldPro meet 5.1 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy XCover FieldPro 5G-netwerken?
Nee, de Samsung Galaxy XCover FieldPro ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy XCover FieldPro?
De Samsung Galaxy XCover FieldPro heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.