Xiaomi Mi 10 Pro 5G
Xiaomi Mi 10 Pro 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Mi 10 Pro 5G |
| Modelalias | M2001J1G (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 18 Februari 2020 |
| Uitgebracht | Dinsdag 18 Februari 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €930 |
Ontwerp
| Hoogte | 162.5 mm (6.40 inch) |
| Breedte | 74.8 mm (2.94 inch) |
| Dikte | 9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 208 g (7.34 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla-glas 5 |
| Kleuren | Alpenwit, Zonnewende grijs |
Scherm
| Schermtype | Super AMOLED |
| Schermgrootte | 6.67 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Verversingssnelheid | 90 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 386 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 89.8% |
| Piekhelderheid | 500 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 865 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.84 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| Werkgeheugen | 8GB, 12GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 3.0 |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart), Te upgraden naar Android 13 (Tiramisu) |
| Gebruikersinterface | MIUI 14 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 108 MP, ƒ/1.7 ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.33" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.0, 50 mm ( Telelens ), 1.4 μm, x2 Optische zoom, 1/2.55" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF 8 MP, ƒ/2.0 ( Telelens ), 1.0 μm, x3.7 Optische zoom Optische beeldstabilisatie (OIS) 20 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Ultragroothoeklens ), 1.0 μm, 1/2.8" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Triple-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Laser-autofocus Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 20 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 0.9 μm, 1/3" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4500 mAh |
| Bedraad opladen | 50 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 30 W |
| Snelladen | Ja |
| Functies | Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n28 (700), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | DLNA, Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas / Magnetometer Gyroscoop Optische vingerafdruksensor onder het scherm Virtuele nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | USB Power Delivery 3.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Mi 10 Pro 5G reviews
Videoreviews
Xiaomi Mi 10 Pro 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi Mi 10 Pro 5G?
De prijs van Xiaomi Mi 10 Pro 5G is €930. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi Mi 10 Pro 5G?
De Xiaomi Mi 10 Pro 5G werd officieel uitgebracht op Dinsdag 18 Februari 2020.
-
Is de Xiaomi Mi 10 Pro 5G verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi Mi 10 Pro 5G is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Xiaomi Mi 10 Pro 5G?
De Xiaomi Mi 10 Pro 5G weegt ongeveer 208 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Mi 10 Pro 5G?
Het scherm van de Xiaomi Mi 10 Pro 5G meet 6.67 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi Mi 10 Pro 5G 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi Mi 10 Pro 5G ondersteunt 5G op banden n1, n3, n7, n28, n41, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Mi 10 Pro 5G?
De Xiaomi Mi 10 Pro 5G heeft een Viervoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.