Samsung Galaxy M01s
Samsung Galaxy M01s specificaties
Algemeen
| Merk | Samsung |
| Model | Galaxy M01s |
| Modelalias | SM-M017F/DS (Internationaal) SM-M017F (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 16 Juli 2020 |
| Uitgebracht | Donderdag 16 Juli 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €110 |
Ontwerp
| Hoogte | 156.9 mm (6.18 inch) |
| Breedte | 75.8 mm (2.98 inch) |
| Dikte | 7.8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 168 g (5.93 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Grijs, Lichtblauw |
Scherm
| Schermtype | PLS LCD |
| Schermgrootte | 6.2 inch |
| Resolutie | 720 × 1520 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 271 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 80.7% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie), Te upgraden naar Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | Samsung One UI 2.1 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP, ƒ/1.8, 28 mm ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.1" Sensorformaat Automatische flitser 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.0 |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Samsung Galaxy M01s reviews
Videoreviews
Samsung Galaxy M01s afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Samsung Galaxy M01s?
De prijs van Samsung Galaxy M01s is €110. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Samsung Galaxy M01s?
De Samsung Galaxy M01s werd officieel uitgebracht op Donderdag 16 Juli 2020.
-
Is de Samsung Galaxy M01s verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Samsung Galaxy M01s is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Samsung Galaxy M01s?
De Samsung Galaxy M01s weegt ongeveer 168 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Samsung Galaxy M01s?
Het scherm van de Samsung Galaxy M01s meet 6.2 inch.
-
Ondersteunt de Samsung Galaxy M01s 5G-netwerken?
Nee, de Samsung Galaxy M01s ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Samsung Galaxy M01s?
De Samsung Galaxy M01s heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.