Alcatel 1S (2020)
Alcatel 1S (2020) specificaties
Algemeen
| Merk | Alcatel |
| Model | 1S (2020) |
| Modelalias | 5028Y (Internationaal) 5028D (Internationaal) 5028D_EEA (Internationaal) 5028Y_EEA (Internationaal) 5028A (Internationaal) |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Mei 2020 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 Mei 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €100 |
Ontwerp
| Hoogte | 158.7 mm (6.25 inch) |
| Breedte | 74.6 mm (2.94 inch) |
| Dikte | 8.5 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 165 g (5.82 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Agaat Groen, Power Grey |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.22 inch |
| Resolutie | 720 × 1520 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 81.6% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 3GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 3GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 13 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.1" Sensorformaat Automatische flitser 5 MP, ƒ/2.2, 1.12 μm, 1/5.0" Sensorformaat 2 MP ( Macrolens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Alcatel 1S (2020) reviews
Videoreviews
Alcatel 1S (2020) afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Alcatel 1S (2020)?
De prijs van Alcatel 1S (2020) is €100. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Alcatel 1S (2020)?
De Alcatel 1S (2020) werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 Mei 2020.
-
Is de Alcatel 1S (2020) verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Alcatel 1S (2020) is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Alcatel 1S (2020)?
De Alcatel 1S (2020) weegt ongeveer 165 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Alcatel 1S (2020)?
Het scherm van de Alcatel 1S (2020) meet 6.22 inch.
-
Ondersteunt de Alcatel 1S (2020) 5G-netwerken?
Nee, de Alcatel 1S (2020) ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Alcatel 1S (2020)?
De Alcatel 1S (2020) heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.