BLU J9L
BLU J9L specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | J9L |
| Aangekondigd | Dinsdag 01 Juni 2021 |
| Uitgebracht | Dinsdag 01 Juni 2021 |
| Status | Niet meer leverbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 161.6 mm (6.36 inch) |
| Breedte | 76.9 mm (3.03 inch) |
| Dikte | 9.7 mm (0.38 inch) |
| Gewicht | 191 g (6.74 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw, Groen, Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6 inch |
| Resolutie | 480 × 960 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 179 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 74.8% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Unisoc SC9863A |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| Werkgeheugen | 1GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 1GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 8 MP 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 3000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU J9L afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de BLU J9L?
De BLU J9L werd officieel uitgebracht op Dinsdag 01 Juni 2021.
-
Is de BLU J9L verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU J9L is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU J9L?
De BLU J9L weegt ongeveer 191 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU J9L?
Het scherm van de BLU J9L meet 6 inch.
-
Ondersteunt de BLU J9L 5G-netwerken?
Nee, de BLU J9L ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU J9L?
De BLU J9L heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.