BLU C5 Max
BLU C5 Max specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | C5 Max |
| Aangekondigd | Zaterdag 01 Januari 2022 |
| Uitgebracht | Zaterdag 01 Januari 2022 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €60 |
Ontwerp
| Hoogte | 159.2 mm (6.27 inch) |
| Breedte | 76.5 mm (3.01 inch) |
| Dikte | 9.8 mm (0.39 inch) |
| Gewicht | 164 g (5.78 oz) |
| Kleuren | zwart, Blauw, Bronskleur, Groen, Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.7 inch |
| Resolutie | 720 × 1440 pixels |
| Beeldverhouding | 18:9 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 68.8% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Werkgeheugen | 1GB |
| Opslag | 16GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 16GB 1GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 5 MP 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 2700 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Datasnelheid | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.1 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU C5 Max afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU C5 Max?
De prijs van BLU C5 Max is €60. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU C5 Max?
De BLU C5 Max werd officieel uitgebracht op Zaterdag 01 Januari 2022.
-
Is de BLU C5 Max verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU C5 Max is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU C5 Max?
De BLU C5 Max weegt ongeveer 164 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU C5 Max?
Het scherm van de BLU C5 Max meet 5.7 inch.
-
Ondersteunt de BLU C5 Max 5G-netwerken?
Nee, de BLU C5 Max ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU C5 Max?
De BLU C5 Max heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.