BLU C7X
BLU C7X specificaties
Algemeen
| Merk | BLU |
| Model | C7X |
| Aangekondigd | Donderdag 07 Juli 2022 |
| Uitgebracht | Donderdag 07 Juli 2022 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €60 |
Ontwerp
| Hoogte | 165.6 mm (6.52 inch) |
| Breedte | 76.7 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 9.8 mm (0.39 inch) |
| Gewicht | 203 g (7.16 oz) |
| Kleuren | bruin, cyaan, donkerblauw, Mintgroene kleur, Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.5 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 80.3% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Werkgeheugen | 1GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 1GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Google Play-diensten | Ja |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 8 MP 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 720p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Nee |
| Datasnelheid | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
BLU C7X afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van BLU C7X?
De prijs van BLU C7X is €60. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de BLU C7X?
De BLU C7X werd officieel uitgebracht op Donderdag 07 Juli 2022.
-
Is de BLU C7X verkrijgbaar in winkels?
Nee, de BLU C7X is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de BLU C7X?
De BLU C7X weegt ongeveer 203 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de BLU C7X?
Het scherm van de BLU C7X meet 6.5 inch.
-
Ondersteunt de BLU C7X 5G-netwerken?
Nee, de BLU C7X ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de BLU C7X?
De BLU C7X heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.
-
Kan ik Google Play-diensten gebruiken op de BLU C7X?
Ja, Google Play-diensten worden volledig ondersteund op de BLU C7X.