Apple iPhone 17e
Apple iPhone 17e specificaties
Algemeen
| Merk | Apple |
| Model | iPhone 17e |
| Modelalias | A3634 (Internationaal) A3575 (Verenigde Staten, Mexico, Canada, Internationaal) A3635 (China) iPhone18,5 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 02 Maart 2026 |
| Uitgebracht | Woensdag 11 Maart 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €684 £579 |
Ontwerp
| Hoogte | 146.7 mm (5.78 inch) |
| Breedte | 71.5 mm (2.81 inch) |
| Dikte | 7.8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 169 g (5.96 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorkant: Ceramic Shield 2-glas |
| Kleuren | zwart, Roze, Wit |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 6 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | Super Retina XDR OLED |
| Schermgrootte | 6.1 inch |
| Resolutie | 1170 × 2532 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 86% |
| Piekhelderheid | 1200 cd/m² |
| Schermbescherming | Antireflectiecoating, Ceramic Shield 2-glas, Mohs niveau 5 |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10 Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Apple A19 |
| CPU-kernen | 6 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4.26 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 4.26 GHz – Performance cores 4x 2.60 GHz – Efficiency cores |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Apple A19 GPU (5 kernen) |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | NVMe |
| Varianten | 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | iOS 26.3, Te upgraden naar iOS 26.4 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 48 MP, ƒ/1.6, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.7 μm, 1/2.55" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | 3D (spatial) audio, Dolby Vision HDR, Optische beeldstabilisatie (OIS), Stereo geluidsopname |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 12 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.6" Sensorformaat |
| Functies | Dolby Vision HDR Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 24/25/30/60 fps 1080p @ 25/30/60/120 fps |
| Videofuncties | 3D (spatial) audio, Dolby Vision HDR, Stereo geluidsopname |
| Sensoren | Diepte-/biometrische sensor, SL 3D |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4005 mAh |
| Bedraad opladen | 15 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 15 W |
| Functies | MagSafe draadloos opladen Qi2 draadloos opladen Bedraad opladen van 0–50% in 30 minuten (volgens opgave) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Dual SIM (eSIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b53 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n53 (2500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.3 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Face ID Gyroscoop Nabijheidssensor |
| Bijzondere functies | Apple Pay (Visa-, MasterCard- en AMEX-gecertificeerd) Nood-SOS, Berichten en Find My via satelliet |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Apple iPhone 17e afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Apple iPhone 17e?
De prijs van Apple iPhone 17e is €684. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Apple iPhone 17e?
De Apple iPhone 17e werd officieel uitgebracht op Woensdag 11 Maart 2026.
-
Is de Apple iPhone 17e verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Apple iPhone 17e is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Apple iPhone 17e?
De Apple iPhone 17e weegt ongeveer 169 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Apple iPhone 17e?
Het scherm van de Apple iPhone 17e meet 6.1 inch.
-
Ondersteunt de Apple iPhone 17e 5G-netwerken?
Ja, de Apple iPhone 17e ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n53, n66, n70, n71, n75, n77, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Apple iPhone 17e?
De Apple iPhone 17e heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.