Xiaomi 17 Max
Xiaomi 17 Max specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | 17 Max |
| Modelalias | 2605EPN8EC (Internationaal) |
| Status | Gerucht |
Ontwerp
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Blauw, Wit |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | LTPO AMOLED |
| Schermgrootte | 6.9 inch |
| Resolutie | 1200 × 2608 pixels |
| Verversingssnelheid | 2160 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 416 ppi |
| Piekhelderheid | 3500 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 2160Hz PWM Dimming 68 miljard kleuren Capacitief touchscreen Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Werkgeheugen | 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB, 1TB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | HyperOS 3 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 200 MP, ƒ/1.7 ( Groothoeklens ), 1/1.4" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 50 MP, 70 mm ( Periscooplens ), x3 Optische zoom, 1/1.95" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ultragroothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Kleurspectrumsensor Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Autofocus (AF) Leica-lens Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Videofuncties | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR10+ |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Groothoeklens ), 0.61 μm, 1/2.88" Sensorformaat PDAF |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR10+ |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion (China) |
| Capaciteit | 8000 mAh (China) |
| Bedraad opladen | 100 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 50 W |
| Snelladen | Ja |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Dolby Atmos, Hi-Res draadloos geluid, Snapdragon Sound-technologie, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Programmeerbare voeding (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi 17 Max afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Is de Xiaomi 17 Max verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi 17 Max is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi 17 Max?
Het scherm van de Xiaomi 17 Max meet 6.9 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi 17 Max 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi 17 Max ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi 17 Max?
De Xiaomi 17 Max heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.