Alcatel 1V (2020)
Alcatel 1V (2020) specificaties
Algemeen
| Merk | Alcatel |
| Model | 1V (2020) |
| Modelalias | 5007U (Internationaal) 5007G (Internationaal) 5007A (Internationaal) 5007U_EEA (Internationaal) |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Mei 2020 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 Mei 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €80 |
Ontwerp
| Hoogte | 158.7 mm (6.25 inch) |
| Breedte | 74.8 mm (2.94 inch) |
| Dikte | 8.9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 160 g (5.64 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Agaat Groen, Metaalzwart, Dennengroen, Prime Black |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.22 inch |
| Resolutie | 720 × 1520 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 81.3% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P22 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 13 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/3.1" Sensorformaat Automatische flitser 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Alcatel 1V (2020) afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Alcatel 1V (2020)?
De prijs van Alcatel 1V (2020) is €80. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Alcatel 1V (2020)?
De Alcatel 1V (2020) werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 Mei 2020.
-
Is de Alcatel 1V (2020) verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Alcatel 1V (2020) is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Alcatel 1V (2020)?
De Alcatel 1V (2020) weegt ongeveer 160 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Alcatel 1V (2020)?
Het scherm van de Alcatel 1V (2020) meet 6.22 inch.
-
Ondersteunt de Alcatel 1V (2020) 5G-netwerken?
Nee, de Alcatel 1V (2020) ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Alcatel 1V (2020)?
De Alcatel 1V (2020) heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.