ZTE Voyage 40 Pro+
ZTE Voyage 40 Pro+ specificaties
Algemeen
| Merk | ZTE |
| Model | Voyage 40 Pro+ |
| Modelalias | 9042N (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 29 November 2022 |
| Uitgebracht | Dinsdag 06 December 2022 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €300 |
Ontwerp
| Hoogte | 163.5 mm (6.44 inch) |
| Breedte | 75.8 mm (2.98 inch) |
| Dikte | 7.6 mm (0.30 inch) |
| Gewicht | 192 g (6.77 oz) |
| Kleuren | Blauw, Grijs, Sterrenhemel |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.67 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 86.7% |
| Piekhelderheid | 770 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 810 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.4 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 256GB |
| Varianten | 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 12 (Snow Cone) |
| Gebruikersinterface | MyOS 12 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 64 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) PDAF 5 MP ( Macrolens ) 2 MP, ƒ/2.4 ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4510 mAh |
| Bedraad opladen | 66 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n5 (850), n28 (700), n41 (2500), n78 (3500), n84 (2100 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Gyroscoop Zijmontage vingerafdruksensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
ZTE Voyage 40 Pro+ afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van ZTE Voyage 40 Pro+?
De prijs van ZTE Voyage 40 Pro+ is €300. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de ZTE Voyage 40 Pro+?
De ZTE Voyage 40 Pro+ werd officieel uitgebracht op Dinsdag 06 December 2022.
-
Is de ZTE Voyage 40 Pro+ verkrijgbaar in winkels?
Ja, de ZTE Voyage 40 Pro+ is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de ZTE Voyage 40 Pro+?
De ZTE Voyage 40 Pro+ weegt ongeveer 192 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de ZTE Voyage 40 Pro+?
Het scherm van de ZTE Voyage 40 Pro+ meet 6.67 inch.
-
Ondersteunt de ZTE Voyage 40 Pro+ 5G-netwerken?
Ja, de ZTE Voyage 40 Pro+ ondersteunt 5G op banden n1, n5, n28, n41, n78, n84.
-
Hoeveel camera's heeft de ZTE Voyage 40 Pro+?
De ZTE Voyage 40 Pro+ heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.