ZTE S30 Pro
ZTE S30 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | ZTE |
| Model | S30 Pro |
| Modelalias | A2122H (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 31 Maart 2021 |
| Uitgebracht | Zaterdag 03 April 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €390 |
Ontwerp
| Hoogte | 163.5 mm (6.44 inch) |
| Breedte | 75.2 mm (2.96 inch) |
| Dikte | 7.8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 183 g (6.46 oz) |
| Kleuren | zwart, Roze blauw |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.67 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 144 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 87.4% |
| Piekhelderheid | 800 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 768G |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.8 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 620 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 256GB |
| Varianten | 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Gebruikersinterface | MyOS 11 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 64 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.72" Sensorformaat PDAF 8 MP, ƒ/2.4, 16 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ) 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 44 MP |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4200 mAh |
| Bedraad opladen | 55 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
ZTE S30 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van ZTE S30 Pro?
De prijs van ZTE S30 Pro is €390. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de ZTE S30 Pro?
De ZTE S30 Pro werd officieel uitgebracht op Zaterdag 03 April 2021.
-
Is de ZTE S30 Pro verkrijgbaar in winkels?
Ja, de ZTE S30 Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de ZTE S30 Pro?
De ZTE S30 Pro weegt ongeveer 183 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de ZTE S30 Pro?
Het scherm van de ZTE S30 Pro meet 6.67 inch.
-
Ondersteunt de ZTE S30 Pro 5G-netwerken?
Ja, de ZTE S30 Pro ondersteunt 5G op banden n1, n3, n28, n41, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de ZTE S30 Pro?
De ZTE S30 Pro heeft een Viervoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.