ZTE Axon 20 4G
ZTE Axon 20 4G specificaties
Algemeen
| Merk | ZTE |
| Model | Axon 20 4G |
| Aangekondigd | Vrijdag 04 December 2020 |
| Uitgebracht | Vrijdag 04 December 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €370 |
Ontwerp
| Hoogte | 172.1 mm (6.78 inch) |
| Breedte | 77.9 mm (3.07 inch) |
| Dikte | 8 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 198 g (6.98 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart |
Scherm
| Schermtype | OLED |
| Schermgrootte | 6.92 inch |
| Resolutie | 1080 × 2460 pixels |
| Pixeldichtheid | 388 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 84.8% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 128GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | MiFavor 10.5 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 64 MP, ƒ/1.8, 25 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.72" Sensorformaat 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ) 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 32 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4220 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
ZTE Axon 20 4G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van ZTE Axon 20 4G?
De prijs van ZTE Axon 20 4G is €370. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de ZTE Axon 20 4G?
De ZTE Axon 20 4G werd officieel uitgebracht op Vrijdag 04 December 2020.
-
Is de ZTE Axon 20 4G verkrijgbaar in winkels?
Nee, de ZTE Axon 20 4G is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de ZTE Axon 20 4G?
De ZTE Axon 20 4G weegt ongeveer 198 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de ZTE Axon 20 4G?
Het scherm van de ZTE Axon 20 4G meet 6.92 inch.
-
Ondersteunt de ZTE Axon 20 4G 5G-netwerken?
Nee, de ZTE Axon 20 4G ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de ZTE Axon 20 4G?
De ZTE Axon 20 4G heeft een Viervoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.