Yezz Art 1 Pro
Yezz Art 1 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Yezz |
| Model | Art 1 Pro |
| Aangekondigd | Zondag 01 November 2020 |
| Uitgebracht | Zondag 01 November 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €100 |
Ontwerp
| Hoogte | 163.9 mm (6.45 inch) |
| Breedte | 77.9 mm (3.07 inch) |
| Dikte | 8.9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 120 g (4.23 oz) |
| Kleuren | Stellaire blauwe kleur |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.53 inch |
| Resolutie | 720 × 1560 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 263 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 82% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio A25 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 12 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.8 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 64GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 16 MP, ƒ/2.8, 1/2.8" Sensorformaat Automatische flitser 2 MP 2 MP |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/2.4, 1/4.0" Sensorformaat |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 4000 mAh |
| Bedraad opladen | 10 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| 4G-banden | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Yezz Art 1 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Yezz Art 1 Pro?
De prijs van Yezz Art 1 Pro is €100. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Yezz Art 1 Pro?
De Yezz Art 1 Pro werd officieel uitgebracht op Zondag 01 November 2020.
-
Is de Yezz Art 1 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Yezz Art 1 Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Yezz Art 1 Pro?
De Yezz Art 1 Pro weegt ongeveer 120 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Yezz Art 1 Pro?
Het scherm van de Yezz Art 1 Pro meet 6.53 inch.
-
Ondersteunt de Yezz Art 1 Pro 5G-netwerken?
Nee, de Yezz Art 1 Pro ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Yezz Art 1 Pro?
De Yezz Art 1 Pro heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.