Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max

  • Besturingssysteem Android 16 HyperOS 3
  • Scherm 6.83 inch 1280x2772 pixels
  • Batterij 9210 mAh Si/C Li-Ion
  • Prestaties 12GB RAM Snapdragon 6 Gen 5
  • Camera 50MP 2160p
  • Opslag 512GB UFS 4.0

Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max specificaties

Algemeen

Merk Xiaomi
Model Redmi Note 17 Pro Max
Modelalias 2609FRA74G (Internationaal)
Status Gerucht

Ontwerp

Hoogte 163.5 mm (6.44 inch)
Breedte 78.3 mm (3.08 inch)
Dikte 8.6 mm (0.34 inch)
Gewicht 229 g (8.08 oz)
Kleuren zwart, Groen, Purper, Wit
Bestendigheid Stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk-waterstralen; onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten)
Stof- en waterbestendig (bestendig tegen waterstralen met hoge druk; onderdompelbaar tot 2 m gedurende 24 uur)
IP-classificatie IP68, IP69K

Scherm

Schermtype AMOLED
Schermgrootte 6.83 inch
Resolutie 1280 × 2772 pixels
Verversingssnelheid 120 Hz
Beeldverhouding 19.5:9
Pixeldichtheid 447 ppi
Screen-to-body ratio ≈ 89.5%
Piekhelderheid 3500 cd/m²
Schermbescherming Corning Gorilla Glass Victus 2-glas, Valbestendig (tot 2,5 m)
Touchscreen Ja
Randloos scherm Ja
Schermfuncties 3840Hz PWM Dimming
68 miljard kleuren
Capacitief touchscreen
Dolby Vision
HDR10+
Multitouch display

Hardware

Chipset Qualcomm Snapdragon 6 Gen 5
CPU-kernen 8
Productietechnologie 4 nm
Maximale kloksnelheid 2.6 GHz
CPU-architectuur 64-bit
Microarchitectuur 4x 2.6 GHz – Cortex-A720
4x 2.0 GHz – Cortex-A520
Geheugentype LPDDR5
Werkgeheugen 12GB
Opslag 512GB
Opslagtype UFS 4.0
Varianten 512GB 12GB RAM
Uitbreidbaar geheugen Nee

Software

Besturingssysteem Android 16 (Baklava)
Gebruikersinterface HyperOS 3

Hoofdcamera

Camera-ondersteuning Ja
Dubbele camera 50 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat
Optische beeldstabilisatie (OIS)
PDAF

8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat
Flitserondersteuning Ja
Flitstype LED-flitser
Functies Hoog Dynamisch Bereik (HDR)
Panorama
Video-ondersteuning Ja
Videoresolutie 2160p @ 30 fps
1080p @ 30/60/120 fps
Videofuncties Gyro-EIS, Optische beeldstabilisatie (OIS)

Selfiecamera

Camera-ondersteuning Ja
Enkele camera 32 MP ( Groothoeklens )
Functies Hoog Dynamisch Bereik (HDR)
Panorama
Video-ondersteuning Ja

Batterij

Type Si/C Li-Ion
Capaciteit 9210 mAh
Bedraad opladen 100 W
Functies Omgekeerd bedraad opladen

Netwerk

SIM-kaarten Dual SIM (Nano-SIM + eSIM)
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE-ondersteuning Ja
Datasnelheid 5G, LTE, HSPA
2G-banden GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G-banden HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G-banden LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G-banden 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Connectiviteit

Wi-Fi-ondersteuning Ja ( Wi-Fi 6 )
Wi-Fi-standaarden 802.11/a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi-functies Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth Ja, v5.4
USB-poorten USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB-connectiviteit Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS)
GPS-ondersteuning Ja
GPS-functies BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS
NFC-ondersteuning Ja

Multimedia

Luidsprekers Ja
Koptelefoonaansluiting Nee
Audiotype 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Dolby Atmos, Hi-Res draadloos geluid, Stereo luidsprekers
FM-radio Nee

Functies

Sensoren Versnellingsmeter
Kompas
Gyroscoop
Optische vingerafdruksensor onder het scherm
Nabijheidssensor

Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.

Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max afbeeldingen

Veelgestelde vragen

  • Is de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max verkrijgbaar in winkels?

    Nee, de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.

  • Wat weegt de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max?

    De Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max weegt ongeveer 229 gram.

  • Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max?

    Het scherm van de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max meet 6.83 inch.

  • Ondersteunt de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max 5G-netwerken?

    Ja, de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max ondersteunt 5G op banden n1, n2.

  • Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max?

    De Xiaomi Redmi Note 17 Pro Max heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.