Xiaomi Redmi Note 15 Special
Xiaomi Redmi Note 15 Special specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Redmi Note 15 Special |
| Uitgebracht | Zondag 01 Maart 2026 |
| Status | Gerucht |
Ontwerp
| Hoogte | 165 mm (6.50 inch) |
| Breedte | 75.4 mm (2.97 inch) |
| Dikte | 7.4 mm (0.29 inch) |
| Kleuren | zwart, Rood, Wit |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.77 inch |
| Resolutie | 1080 × 2392 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Pixeldichtheid | 388 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 89.1% |
| Piekhelderheid | 3200 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 4 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.4 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 710 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | HyperOS 3 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ), 0.61 μm, 1/2.88" Sensorformaat PDAF 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP ( Groothoeklens ) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30/60 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 5800 mAh |
| Bedraad opladen | 45 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Dolby Atmos, Hi-Res draadloos geluid, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Optische vingerafdruksensor onder het scherm Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Redmi Note 15 Special afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de verwachte releasedatum van de Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Volgens geruchten wordt de Xiaomi Redmi Note 15 Special verwacht op Zondag 01 Maart 2026.
-
Is de Xiaomi Redmi Note 15 Special verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi Redmi Note 15 Special is nog niet verkrijgbaar omdat de verkoop nog niet is gestart.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Redmi Note 15 Special?
Het scherm van de Xiaomi Redmi Note 15 Special meet 6.77 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi Redmi Note 15 Special 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi Redmi Note 15 Special ondersteunt 5G op banden n1, n2.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Redmi Note 15 Special?
De Xiaomi Redmi Note 15 Special heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.