Xiaomi Redmi K30 Pro
Xiaomi Redmi K30 Pro specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Redmi K30 Pro |
| Aangekondigd | Vrijdag 27 Maart 2020 |
| Uitgebracht | Vrijdag 27 Maart 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €390 |
Ontwerp
| Hoogte | 163.3 mm (6.43 inch) |
| Breedte | 75.4 mm (2.97 inch) |
| Dikte | 8.9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 218 g (7.69 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Gorilla Glass 5 Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla-glas 5 |
| Kleuren | Cyber grijze kleur, Elektrisch Paars, Neonblauwe kleur, Phantom witte kleur |
Scherm
| Schermtype | Super AMOLED |
| Schermgrootte | 6.67 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 87.2% |
| Piekhelderheid | 500 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 865 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 7 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.84 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 2.84 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB, 12GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.0 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 128GB 12GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | MIUI 11 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 64 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.72" Sensorformaat PDAF 5 MP, ƒ/2.2, 50 mm Automatische flitser 13 MP, ƒ/2.4, 123° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 960/30/60/120/240 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 20 MP ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/3.4" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4700 mAh |
| Bedraad opladen | 30 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n41 (2500), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Virtuele nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Redmi K30 Pro reviews
Videoreviews
Xiaomi Redmi K30 Pro afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi Redmi K30 Pro?
De prijs van Xiaomi Redmi K30 Pro is €390. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi Redmi K30 Pro?
De Xiaomi Redmi K30 Pro werd officieel uitgebracht op Vrijdag 27 Maart 2020.
-
Is de Xiaomi Redmi K30 Pro verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi Redmi K30 Pro is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Xiaomi Redmi K30 Pro?
De Xiaomi Redmi K30 Pro weegt ongeveer 218 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Redmi K30 Pro?
Het scherm van de Xiaomi Redmi K30 Pro meet 6.67 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi Redmi K30 Pro 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi Redmi K30 Pro ondersteunt 5G op banden n1, n3, n41, n78, n79.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Redmi K30 Pro?
De Xiaomi Redmi K30 Pro heeft een Viervoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.