Xiaomi Mi 8 SE
Xiaomi Mi 8 SE specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Mi 8 SE |
| Aangekondigd | Vrijdag 01 Juni 2018 |
| Uitgebracht | Vrijdag 01 Juni 2018 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €260 |
Ontwerp
| Hoogte | 147.3 mm (5.80 inch) |
| Breedte | 73.1 mm (2.88 inch) |
| Dikte | 7.5 mm (0.30 inch) |
| Gewicht | 164 g (5.78 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Gorilla Glass 5 Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla-glas 5 |
| Kleuren | Blauw, Goud, Grijs, Rood |
Scherm
| Schermtype | Super AMOLED |
| Schermgrootte | 5.88 inch |
| Resolutie | 1080 × 2244 pixels |
| Beeldverhouding | 18.7:9 |
| Pixeldichtheid | 423 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 81.3% |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10 Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 710 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 10 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| Werkgeheugen | 4GB, 6GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Varianten | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 8.1 (Oreo) |
| Gebruikersinterface | MIUI 9.5 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 12 MP, ƒ/1.9, 1.4 μm, 1/2.55" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/120 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 20 MP, ƒ/2.0 ( Groothoeklens ), 0.9 μm, 1/3" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 3120 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat15 800/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Mi 8 SE afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi Mi 8 SE?
De prijs van Xiaomi Mi 8 SE is €260. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi Mi 8 SE?
De Xiaomi Mi 8 SE werd officieel uitgebracht op Vrijdag 01 Juni 2018.
-
Is de Xiaomi Mi 8 SE verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi Mi 8 SE is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Xiaomi Mi 8 SE?
De Xiaomi Mi 8 SE weegt ongeveer 164 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Mi 8 SE?
Het scherm van de Xiaomi Mi 8 SE meet 5.88 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Mi 8 SE?
De Xiaomi Mi 8 SE heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.