Xiaomi Mi 10T Lite 5G
Xiaomi Mi 10T Lite 5G specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | Mi 10T Lite 5G |
| Modelalias | M2007J17G (Internationaal) |
| Aangekondigd | Dinsdag 13 Oktober 2020 |
| Uitgebracht | Dinsdag 13 Oktober 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €190 |
Ontwerp
| Hoogte | 165.4 mm (6.51 inch) |
| Breedte | 76.8 mm (3.02 inch) |
| Dikte | 9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 214 g (7.55 oz) |
| Materiaal behuizing | Achterkant: Gorilla Glass 5 Frame: Plastic Voorkant: Gorilla-glas 5 |
| Kleuren | Atlantisch blauw, Parelgrijze kleur, Rosé gouden strandkleur |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.67 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 84.6% |
| Piekhelderheid | 450 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass 5-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10 Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 750G |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 8 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A77 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 570 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 619 |
| Werkgeheugen | 6GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Opslagtype | UFS 2.1 |
| Varianten | 64GB 6GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | MIUI 12 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Viervoudige camera | 64 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.8 μm, 1/1.73" Sensorformaat 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps 720p @ 960 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorformaat |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps 720p @ 120 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 4820 mAh |
| Bedraad opladen | 33 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G (2+ Gbps DL), LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Virtuele nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi Mi 10T Lite 5G reviews
Videoreviews
Xiaomi Mi 10T Lite 5G afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi Mi 10T Lite 5G?
De prijs van Xiaomi Mi 10T Lite 5G is €190. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi Mi 10T Lite 5G?
De Xiaomi Mi 10T Lite 5G werd officieel uitgebracht op Dinsdag 13 Oktober 2020.
-
Is de Xiaomi Mi 10T Lite 5G verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Xiaomi Mi 10T Lite 5G is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Xiaomi Mi 10T Lite 5G?
De Xiaomi Mi 10T Lite 5G weegt ongeveer 214 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi Mi 10T Lite 5G?
Het scherm van de Xiaomi Mi 10T Lite 5G meet 6.67 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi Mi 10T Lite 5G 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi Mi 10T Lite 5G ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n41, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi Mi 10T Lite 5G?
De Xiaomi Mi 10T Lite 5G heeft een Viervoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.