Xiaomi 17
Xiaomi 17 specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | 17 |
| Modelalias | 25113PN0EG (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 25 September 2025 |
| Uitgebracht | Zaterdag 27 September 2025 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | £899 €939 |
Ontwerp
| Hoogte | 151.1 mm (5.95 inch) |
| Breedte | 71.8 mm (2.83 inch) |
| Dikte | 8.1 mm (0.32 inch) |
| Gewicht | 191 g (6.74 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Xiaomi Dragon Crystal Glas |
| Kleuren | zwart, Blauw, Groen, Roze, Wit |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68 |
Scherm
| Schermtype | LTPO AMOLED |
| Schermgrootte | 6.3 inch |
| Resolutie | 1220 × 2656 pixels |
| Verversingssnelheid | 2160 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 460 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 91.1% |
| Piekhelderheid | 3500 cd/m² |
| Schermbescherming | Mohs niveau 6, Xiaomi Dragon Crystal Glas (China), Xiaomi Shield-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | 2160Hz PWM Dimming 68 miljard kleuren Capacitief touchscreen Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 4.6 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| Werkgeheugen | 12GB, 16GB |
| Opslag | 256GB, 512GB, 1TB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava), met tot 4 grote Android-updates |
| Gebruikersinterface | HyperOS 3 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 50 MP, ƒ/1.7, 23 mm ( Groothoeklens ), 1.2 μm, 1/1.31" Sensorformaat Dual-Pixel PDAF Optische beeldstabilisatie (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 60 mm ( Telelens ), 0.64 μm, x2.6 Optische zoom, 1/2.76" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF (10cm - ∞) 50 MP, ƒ/2.4, 17 mm, 102° ( Ultragroothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Kleurspectrumsensor Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Laser-autofocus Leica-lens Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240/960 fps 720p @ 1920 fps |
| Videofuncties | 10-bit Dolby Vision HDR, 10-bit LOG, Gyro-EIS, HDR, HDR10+ |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/2.2, 21 mm ( Groothoeklens ), 0.61 μm, 1/2.88" Sensorformaat PDAF |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, HDR10+ |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion (Internationaal) Si/C Li-Ion (China) |
| Capaciteit | 6330 mAh (Internationaal) 7000 mAh (China) |
| Bedraad opladen | 100 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 50 W |
| Snelladen | Ja |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen Omgekeerd draadloos opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 3.2 DisplayPort USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | 24-bit/192kHz Hi-Res audio, Dolby Atmos, Hi-Res draadloos geluid, Snapdragon Sound-technologie, Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Barometer Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Programmeerbare voeding (PPS) Quick Charge 3+ USB Power Delivery 3.0 |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi 17 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi 17?
De prijs van Xiaomi 17 is €939. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi 17?
De Xiaomi 17 werd officieel uitgebracht op Zaterdag 27 September 2025.
-
Is de Xiaomi 17 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Xiaomi 17 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Xiaomi 17?
De Xiaomi 17 weegt ongeveer 191 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi 17?
Het scherm van de Xiaomi 17 meet 6.3 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi 17 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi 17 ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi 17?
De Xiaomi 17 heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.