Xiaomi 11T
Xiaomi 11T specificaties
Algemeen
| Merk | Xiaomi |
| Model | 11T |
| Modelalias | 21081111RG (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 15 September 2021 |
| Uitgebracht | Dinsdag 05 Oktober 2021 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €137.46 £259.99 |
Ontwerp
| Hoogte | 164.1 mm (6.46 inch) |
| Breedte | 76.9 mm (3.03 inch) |
| Dikte | 8.8 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 203 g (7.16 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorkant: Gorilla Victus-glas |
| Kleuren | Hemels blauw, Meteoriet grijs, Maanlicht Wit |
| Bestendigheid | Stofbestendig Waterbestendig (tegen waterspatten) |
| IP-classificatie | IP53 |
Scherm
| Schermtype | AMOLED |
| Schermgrootte | 6.67 inch |
| Resolutie | 1080 × 2400 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 85.1% |
| Piekhelderheid | 1000 cd/m² |
| Schermbescherming | Corning Gorilla Glass Victus-glas |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Dimensity 1200 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 6 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| Werkgeheugen | 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake), Te upgraden naar Android 13 (Tiramisu) |
| Gebruikersinterface | MIUI 14 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 108 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Groothoeklens ), 0.7 μm, 1/1.52" Sensorformaat 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat 5 MP, ƒ/2.4, 50 mm, 1.12 μm, 1/5.0" Sensorformaat Autofocus (AF) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Dual-LED Dual-Tone-flitser |
| Functies | Continue autofocus Digitale beeldstabilisatie Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Gezichtsontgrendeling Geotagging Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Nachtmodus Panorama Fasedetectie-autofocus (PDAF) Scènemodus Zelftimer Tik om scherp te stellen Witbalansinstellingen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Poly |
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Bedraad opladen | 67 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.2 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Xiaomi 11T reviews
Videoreviews
Xiaomi 11T afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Xiaomi 11T?
De prijs van Xiaomi 11T is €137.46. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Xiaomi 11T?
De Xiaomi 11T werd officieel uitgebracht op Dinsdag 05 Oktober 2021.
-
Is de Xiaomi 11T verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Xiaomi 11T is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Xiaomi 11T?
De Xiaomi 11T weegt ongeveer 203 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Xiaomi 11T?
Het scherm van de Xiaomi 11T meet 6.67 inch.
-
Ondersteunt de Xiaomi 11T 5G-netwerken?
Ja, de Xiaomi 11T ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Xiaomi 11T?
De Xiaomi 11T heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.