Wiko T10
Wiko T10 specificaties
Algemeen
| Merk | Wiko |
| Model | T10 |
| Modelalias | W-V673-01 (Internationaal) W-V673-02 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 26 Mei 2022 |
| Uitgebracht | Donderdag 26 Mei 2022 |
| Status | Beschikbaar |
Ontwerp
| Hoogte | 163.9 mm (6.45 inch) |
| Breedte | 75.8 mm (2.98 inch) |
| Dikte | 9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 192 g (6.77 oz) |
| Kleuren | zwart, Groen |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.5 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 82.1% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio A22 |
| CPU-kernen | 4 |
| Productietechnologie | 16 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.0 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 64GB |
| Varianten | 64GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 5000 mAh |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b01, b2 (1900), b02, b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b13 (700), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Wiko T10 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de releasedatum van de Wiko T10?
De Wiko T10 werd officieel uitgebracht op Donderdag 26 Mei 2022.
-
Is de Wiko T10 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Wiko T10 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Wiko T10?
De Wiko T10 weegt ongeveer 192 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Wiko T10?
Het scherm van de Wiko T10 meet 6.5 inch.
-
Ondersteunt de Wiko T10 5G-netwerken?
Nee, de Wiko T10 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Wiko T10?
De Wiko T10 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.