Vivo Z5x (2020)
Vivo Z5x (2020) specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Z5x (2020) |
| Aangekondigd | Dinsdag 09 Juni 2020 |
| Uitgebracht | Dinsdag 09 Juni 2020 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €160 |
Ontwerp
| Hoogte | 162.4 mm (6.39 inch) |
| Breedte | 77.3 mm (3.04 inch) |
| Dikte | 8.9 mm (0.35 inch) |
| Gewicht | 204 g (7.20 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Blauw, donkerblauw, Wit |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.53 inch |
| Resolutie | 1080 × 2340 pixels |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 395 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 83.4% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 712 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 10 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.3 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A75 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 360 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 616 |
| Werkgeheugen | 4GB, 6GB, 8GB |
| Opslag | 64GB, 128GB |
| Varianten | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 9.0 (Pie), Te upgraden naar Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | Funtouch 10.0 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 16 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ), 1.12 μm, 1/2.8" Sensorformaat Automatische flitser 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Bedraad opladen | 18 W |
| Snelladen | Ja |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Z5x (2020) afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Z5x (2020)?
De prijs van Vivo Z5x (2020) is €160. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo Z5x (2020)?
De Vivo Z5x (2020) werd officieel uitgebracht op Dinsdag 09 Juni 2020.
-
Is de Vivo Z5x (2020) verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo Z5x (2020) is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Vivo Z5x (2020)?
De Vivo Z5x (2020) weegt ongeveer 204 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Z5x (2020)?
Het scherm van de Vivo Z5x (2020) meet 6.53 inch.
-
Ondersteunt de Vivo Z5x (2020) 5G-netwerken?
Nee, de Vivo Z5x (2020) ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Z5x (2020)?
De Vivo Z5x (2020) heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.