Vivo Z1 Lite
Vivo Z1 Lite specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Z1 Lite |
| Aangekondigd | Donderdag 01 November 2018 |
| Uitgebracht | Donderdag 01 November 2018 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €170 |
Ontwerp
| Hoogte | 154.8 mm (6.09 inch) |
| Breedte | 75 mm (2.95 inch) |
| Dikte | 7.9 mm (0.31 inch) |
| Gewicht | 149 g (5.26 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Aurora-kleur, zwart, Rood |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.26 inch |
| Resolutie | 1080 × 2280 pixels |
| Beeldverhouding | 19:9 |
| Pixeldichtheid | 403 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 84.2% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 626 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 14 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 506 |
| Werkgeheugen | 4GB |
| Opslag | 32GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 32GB 4GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 8.1 (Oreo) |
| Gebruikersinterface | Funtouch 4 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Dubbele camera | 16 MP, ƒ/2.0 PDAF 2 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 16 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensorformaat |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 3260 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Z1 Lite afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Z1 Lite?
De prijs van Vivo Z1 Lite is €170. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo Z1 Lite?
De Vivo Z1 Lite werd officieel uitgebracht op Donderdag 01 November 2018.
-
Is de Vivo Z1 Lite verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo Z1 Lite is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Vivo Z1 Lite?
De Vivo Z1 Lite weegt ongeveer 149 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Z1 Lite?
Het scherm van de Vivo Z1 Lite meet 6.26 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Z1 Lite?
De Vivo Z1 Lite heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.