Vivo Y60
Vivo Y60 specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Y60 |
| Modelalias | V2531A (Internationaal) V2559BA (Internationaal) |
| Aangekondigd | Maandag 06 April 2026 |
| Uitgebracht | Maandag 06 April 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €230 |
Ontwerp
| Hoogte | 167.4 mm (6.59 inch) |
| Breedte | 77.1 mm (3.04 inch) |
| Dikte | 8.4 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 209 g (7.37 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Blauw, Purper |
| Bestendigheid | Stofdicht en waterbestendig (lagedruk-waterstralen) |
| IP-classificatie | IP65 |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.74 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 260 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 85% |
| Piekhelderheid | 1200 cd/m² |
| Touchscreen | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 4 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2.2 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 2.2 GHz – Cortex-A78 6x 1.95 GHz – Cortex-A55 |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 613 |
| Werkgeheugen | 6GB, 8GB |
| Opslag | 128GB, 256GB |
| Opslagtype | UFS 3.1 |
| Varianten | 128GB 6GB RAM 256GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava) |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 13 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) Autofocus (AF) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 6500 mAh |
| Bedraad opladen | 15 W |
| Functies | Omgekeerd bedraad opladen |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.1 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Nabijheidssensor Zijmontage vingerafdruksensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Y60 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Y60?
De prijs van Vivo Y60 is €230. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo Y60?
De Vivo Y60 werd officieel uitgebracht op Maandag 06 April 2026.
-
Is de Vivo Y60 verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Vivo Y60 is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Vivo Y60?
De Vivo Y60 weegt ongeveer 209 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Y60?
Het scherm van de Vivo Y60 meet 6.74 inch.
-
Ondersteunt de Vivo Y60 5G-netwerken?
Ja, de Vivo Y60 ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n8, n28, n38, n40, n41, n77.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Y60?
De Vivo Y60 heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.