Vivo Y55L (vivo 1603)
Vivo Y55L (vivo 1603) specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Y55L (vivo 1603) |
| Modelalias | 1603 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Zaterdag 01 Oktober 2016 |
| Uitgebracht | Zaterdag 01 Oktober 2016 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | ₹9,500 |
Ontwerp
| Hoogte | 147.9 mm (5.82 inch) |
| Breedte | 72.9 mm (2.87 inch) |
| Dikte | 7.5 mm (0.30 inch) |
| Gewicht | 142 g (5.01 oz) |
| Kleuren | Goud, Grijs |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 5.2 inch |
| Resolutie | 720 × 1280 pixels |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| Pixeldichtheid | 282 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 69.1% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 430 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 28 nm |
| Maximale kloksnelheid | 1.4 GHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR3 |
| GPU | Qualcomm Adreno 505 |
| Werkgeheugen | 2GB |
| Opslag | 16GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 16GB 2GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 6.0 (Marshmallow) |
| Gebruikersinterface | Funtouch 2.6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP Automatische flitser |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Panorama Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 5 MP |
Batterij
| Type | Li-Ion |
| Capaciteit | 2650 mAh |
| Vervangbaar | Niet-verwijderbaar |
Netwerk
| SIM-kaarten | Enkele simkaart (Micro-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi-functies | Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v4.2 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Y55L (vivo 1603) afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Y55L (vivo 1603)?
De prijs van Vivo Y55L (vivo 1603) is ₹9,500. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo Y55L (vivo 1603)?
De Vivo Y55L (vivo 1603) werd officieel uitgebracht op Zaterdag 01 Oktober 2016.
-
Is de Vivo Y55L (vivo 1603) verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo Y55L (vivo 1603) is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Vivo Y55L (vivo 1603)?
De Vivo Y55L (vivo 1603) weegt ongeveer 142 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Y55L (vivo 1603)?
Het scherm van de Vivo Y55L (vivo 1603) meet 5.2 inch.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Y55L (vivo 1603)?
De Vivo Y55L (vivo 1603) heeft een Enkele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.