Menu

Thema

Taal

Vivo Y200 Pro 4
Vivo

Vivo Y200 Pro

  • Besturingssysteem Android 14 Funtouch 14
  • Scherm 6.78 inch 1080x2400 pixels
  • Batterij 5000 mAh
  • Prestaties 8GB RAM Snapdragon 695
  • Camera 64MP 1080p
  • Opslag 128GB UFS 2.2

Vivo Y200 Pro specificaties

Algemeen

Merk
Vivo
Model
Y200 Pro
Modelalias
V2401
Aangekondigd
Dinsdag 21 Mei 2024
Uitgebracht
Dinsdag 21 Mei 2024
Status
Beschikbaar
Prijzen
€280

Ontwerp

Hoogte
164.4 mm (6.47 inch)
Breedte
74.9 mm (2.95 inch)
Dikte
7.5 mm (0.30 inch)
Gewicht
172 g (6.07 oz)
Kleuren
zwart, Groen
Bestendigheid
Stofbestendig
Waterbestendig (tegen waterspatten)
IP-classificatie
IP54

Scherm

Schermtype
AMOLED
Schermgrootte
6.78 inch
Resolutie
1080 × 2400 pixels
Verversingssnelheid
120 Hz
Beeldverhouding
20:9
Pixeldichtheid
388 ppi
Screen-to-body ratio
≈ 90.1%
Piekhelderheid
1300 cd/m²
Touchscreen
Ja
Schermfuncties
Capacitief touchscreen
Multitouch display

Hardware

Chipset
Qualcomm Snapdragon 695
CPU-kernen
8
Productietechnologie
6 nm
Maximale kloksnelheid
2.2 GHz
CPU-architectuur
64-bit
Microarchitectuur
Cortex-A78
Cortex-A55
Qualcomm Kryo 660
Geheugentype
LPDDR4X
GPU
Qualcomm Adreno 619
Werkgeheugen
8GB
Opslag
128GB
Opslagtype
UFS 2.2
Varianten
128GB 8GB RAM
Uitbreidbaar geheugen
Nee

Software

Besturingssysteem
Android 14 (Upside Down Cake)
Gebruikersinterface
Funtouch 14

Hoofdcamera

Camera-ondersteuning
Ja
Dubbele camera
64 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens )
Optische beeldstabilisatie (OIS)
PDAF

0.08 MP ( Hulplens )
Flitserondersteuning
Ja
Flitstype
LED-flitser
Functies
Hoog Dynamisch Bereik (HDR)
Panorama
Video-ondersteuning
Ja
Videoresolutie
1080p @ 30 fps

Selfiecamera

Camera-ondersteuning
Ja
Enkele camera
16 MP, ƒ/2.5 ( Groothoeklens )
Video-ondersteuning
Ja
Videoresolutie
1080p @ 30 fps

Batterij

Capaciteit
5000 mAh
Bedraad opladen
44 W
Functies
Omgekeerd bedraad opladen

Netwerk

SIM-kaarten
Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE-ondersteuning
Ja
Datasnelheid
5G, LTE, HSPA
2G-banden
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G-banden
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G-banden
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz)
5G-banden
5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n77 (3700), n78 (3500 MHz)

Connectiviteit

Wi-Fi-ondersteuning
Ja ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi-standaarden
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi-functies
Dual-band
Bluetooth
Ja, v5.1
USB-poorten
USB Type-C
USB On-The-Go
USB-connectiviteit
Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS)
GPS-ondersteuning
Ja
GPS-functies
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS
NFC-ondersteuning
Nee

Multimedia

Luidsprekers
Ja
Koptelefoonaansluiting
Nee
FM-radio
Nee

Functies

Sensoren
Versnellingsmeter
Kompas
Gyroscoop
Nabijheidssensor
Optische vingerafdruksensor onder het scherm

Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.

Vivo Y200 Pro afbeeldingen

Veelgestelde vragen

Wat is de prijs van Vivo Y200 Pro?

De prijs van Vivo Y200 Pro is €280. Deze kan de komende dagen veranderen.

Wat is de releasedatum van de Vivo Y200 Pro?

De Vivo Y200 Pro werd officieel uitgebracht op Dinsdag 21 Mei 2024.

Is de Vivo Y200 Pro verkrijgbaar in winkels?

Ja, de Vivo Y200 Pro is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.

Wat weegt de Vivo Y200 Pro?

De Vivo Y200 Pro weegt ongeveer 172 gram.

Hoe groot is het scherm van de Vivo Y200 Pro?

Het scherm van de Vivo Y200 Pro meet 6.78 inch.

Ondersteunt de Vivo Y200 Pro 5G-netwerken?

Ja, de Vivo Y200 Pro ondersteunt 5G op banden n1, n3, n5, n8, n28, n77, n78.

Hoeveel camera's heeft de Vivo Y200 Pro?

De Vivo Y200 Pro heeft een Dubbele camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.