Vivo Y20 2021
Vivo Y20 2021 specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | Y20 2021 |
| Modelalias | V2043 (Internationaal) V2048 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Woensdag 13 Januari 2021 |
| Uitgebracht | Woensdag 13 Januari 2021 |
| Status | Niet meer leverbaar |
| Prijzen | €120 |
Ontwerp
| Hoogte | 164.4 mm (6.47 inch) |
| Breedte | 76.3 mm (3.00 inch) |
| Dikte | 8.4 mm (0.33 inch) |
| Gewicht | 192 g (6.77 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Plastic Frame: Plastic Voorzijde: Glas |
| Kleuren | Dageraad Wit, Nevel Blauw |
Scherm
| Schermtype | IPS LCD |
| Schermgrootte | 6.51 inch |
| Resolutie | 720 × 1600 pixels |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| Pixeldichtheid | 270 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 81.6% |
| Touchscreen | Ja |
| Randloos scherm | Ja |
| Schermfuncties | Capacitief touchscreen Multitouch display |
Hardware
| Chipset | MediaTek Helio P35 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 16 nm |
| Maximale kloksnelheid | 2300 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.8 GHz – Cortex-A53 |
| Geheugentype | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| Werkgeheugen | 4GB, 6GB |
| Opslag | 64GB |
| Opslagtype | eMMC 5.1 |
| Varianten | 64GB 4GB RAM 64GB 6GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Ja |
| Geheugenkaartsleuf | microSDXC |
Software
| Besturingssysteem | Android 10 (Quince Tart) |
| Gebruikersinterface | Funtouch 11 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 13 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) PDAF 2 MP ( Macrolens ) 0.08 MP ( Hulplens ) |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | LED-flitser |
| Functies | Automatische flitser Continu-opnamemodus Digitale zoom Belichtingscompensatie Gezichtsdetectie Hoog Dynamisch Bereik (HDR) ISO-instellingen Tik om scherp te stellen |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 8 MP, ƒ/1.8 ( Groothoeklens ) |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 1080p @ 30 fps |
Batterij
| Capaciteit | 5000 mAh |
| Bedraad opladen | 10 W |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi-functies | Dual-band, Mobiele hotspot, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Ja, v5.0 |
| USB-poorten | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC-ondersteuning | Nee |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Ja |
| FM-radio | Ja |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas / Magnetometer Vingerafdruksensor Gyroscoop Nabijheidssensor |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo Y20 2021 reviews
Videoreviews
Vivo Y20 2021 afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo Y20 2021?
De prijs van Vivo Y20 2021 is €120. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo Y20 2021?
De Vivo Y20 2021 werd officieel uitgebracht op Woensdag 13 Januari 2021.
-
Is de Vivo Y20 2021 verkrijgbaar in winkels?
Nee, de Vivo Y20 2021 is niet meer officieel verkrijgbaar omdat de productie is gestopt. Mogelijk vind je het nog via onofficiële winkels zoals eBay.
-
Wat weegt de Vivo Y20 2021?
De Vivo Y20 2021 weegt ongeveer 192 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo Y20 2021?
Het scherm van de Vivo Y20 2021 meet 6.51 inch.
-
Ondersteunt de Vivo Y20 2021 5G-netwerken?
Nee, de Vivo Y20 2021 ondersteunt geen 5G-netwerk.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo Y20 2021?
De Vivo Y20 2021 heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.