Vivo X300 FE
Vivo X300 FE specificaties
Algemeen
| Merk | Vivo |
| Model | X300 FE |
| Modelalias | V2537 (Internationaal) |
| Aangekondigd | Donderdag 16 April 2026 |
| Uitgebracht | Woensdag 29 April 2026 |
| Status | Beschikbaar |
| Prijzen | €999 ₹79,999 |
Ontwerp
| Hoogte | 150.8 mm (5.94 inch) |
| Breedte | 71.8 mm (2.83 inch) |
| Dikte | 8.2 mm (0.32 inch) |
| Gewicht | 190 g (6.70 oz) |
| Materiaal behuizing | Achter: Glas Frame: Aluminium Voorzijde: Glas |
| Kleuren | zwart, Groen, Purper, Wit |
| Bestendigheid | Stof- en waterbestendig (bestand tegen hogedruk-waterstralen; onderdompelbaar tot 1,5 m gedurende 30 minuten) |
| IP-classificatie | IP68, IP69 |
Scherm
| Schermtype | LTPO AMOLED |
| Schermgrootte | 6.31 inch |
| Resolutie | 1216 × 2640 pixels |
| Verversingssnelheid | 120 Hz |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| Pixeldichtheid | 461 ppi |
| Screen-to-body ratio | ≈ 90.2% |
| Piekhelderheid | 5000 cd/m² |
| Schermbescherming | Mohs niveau 4 |
| Schermfuncties | 1 miljard kleuren 2160Hz PWM Dimming Capacitief touchscreen HDR10+ Multitouch display |
Hardware
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 5 |
| CPU-kernen | 8 |
| Productietechnologie | 3 nm |
| Maximale kloksnelheid | 3800 MHz |
| CPU-architectuur | 64-bit |
| Microarchitectuur | 2x 3.8 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.32 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Geheugentype | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 829 |
| Werkgeheugen | 12GB |
| Opslag | 256GB, 512GB |
| Opslagtype | UFS 4.1 |
| Varianten | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Uitbreidbaar geheugen | Nee |
Software
| Besturingssysteem | Android 16 (Baklava), met tot 5 grote Android-updates |
| Gebruikersinterface | OriginOS 6 |
Hoofdcamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Drievoudige camera | 50 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Groothoeklens ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.7, 73 mm ( Periscooplens ), 0.8 μm, x3 Optische zoom, 1/1.95" Sensorformaat Optische beeldstabilisatie (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultragroothoeklens ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensorformaat |
| Flitserondersteuning | Ja |
| Flitstype | Multi-focus LED-flitser |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Panorama Zeiss-optiek |
| Video-ondersteuning | Ja |
| Videoresolutie | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Videofuncties | Gyro-EIS, Optische beeldstabilisatie (OIS) |
Selfiecamera
| Camera-ondersteuning | Ja |
| Enkele camera | 50 MP, ƒ/2.0, 20 mm ( Groothoeklens ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensorformaat Autofocus (AF) |
| Functies | Hoog Dynamisch Bereik (HDR) Zeiss-optiek |
Batterij
| Type | Si/C Li-Ion |
| Capaciteit | 6500 mAh |
| Bedraad opladen | 90 W |
| Ondersteunt draadloos laden | Ja |
| Draadloos opladen | 40 W |
| Functies | Bypass-opladen Omgekeerd bedraad opladen Omgekeerd draadloos opladen Bedraad opladen van 0-100% in 55 minuten (zoals geadverteerd) |
Netwerk
| SIM-kaarten | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE-ondersteuning | Ja |
| Datasnelheid | 5G, LTE, HSPA |
| 2G-banden | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G-banden | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G-banden | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G-banden | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Connectiviteit
| Wi-Fi-ondersteuning | Ja ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi-standaarden | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi-functies | Dual-band |
| Bluetooth | Ja, v5.4 |
| USB-poorten | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB-connectiviteit | Opladen via USB, USB-massaopslagapparaat (UMS) |
| GPS-ondersteuning | Ja |
| GPS-functies | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC-ondersteuning | Ja |
Multimedia
| Luidsprekers | Ja |
| Koptelefoonaansluiting | Nee |
| Audiotype | Stereo luidsprekers |
| FM-radio | Nee |
Functies
| Sensoren | Versnellingsmeter Kompas Gyroscoop Nabijheidssensor Ultrasone vingerafdruksensor onder het scherm |
| Bijzondere functies | Optionele extra zoomlenzen: 200 mm, 2,35x optische zoom, Zeiss-optiek USB Power Delivery |
Disclaimer: We kunnen niet garanderen dat de informatie op deze pagina 100% klopt.
Vivo X300 FE afbeeldingen
Veelgestelde vragen
-
Wat is de prijs van Vivo X300 FE?
De prijs van Vivo X300 FE is €999. Deze kan de komende dagen veranderen.
-
Wat is de releasedatum van de Vivo X300 FE?
De Vivo X300 FE werd officieel uitgebracht op Woensdag 29 April 2026.
-
Is de Vivo X300 FE verkrijgbaar in winkels?
Ja, de Vivo X300 FE is verkrijgbaar omdat het toestel nog steeds wordt geproduceerd.
-
Wat weegt de Vivo X300 FE?
De Vivo X300 FE weegt ongeveer 190 gram.
-
Hoe groot is het scherm van de Vivo X300 FE?
Het scherm van de Vivo X300 FE meet 6.31 inch.
-
Ondersteunt de Vivo X300 FE 5G-netwerken?
Ja, de Vivo X300 FE ondersteunt 5G op banden n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n75, n77, n78.
-
Hoeveel camera's heeft de Vivo X300 FE?
De Vivo X300 FE heeft een Drievoudige camera achteraan en een Enkele camera voor selfies.